У Гонконзі нова хвиля протестів

Десятки тисяч протестуючих зібралися в міському парку Вікторії. Вимоги незмінні: вони хочуть скасування змін в законодавстві про екстрадицію.

У Гонконгу на антиурядову демонстрацію вийшли десятки тисяч громадян. Про це повідомляє Reuters у неділю, 18 серпня.

Мітингувальники зібралися в міському парку Вікторії. Серед присутніх лунають заклики утриматися від насильства. Вулиці навколо парку також переповнені мітингувальниками.

Акція протесту проходить незважаючи на сильний злива, тому колони учасників рясніють парасольками. Більшість демонстрантів одягнені в одяг чорного кольору.

Протестувальники стверджують, що вийшли на вулиці для того, щоб продемонструвати свою рішучість уряду. Серед іншого, вони знову нагадали свої головні вимоги до керівництва адміністрації Гонконгу, у тому числі про повне скасування планів щодо зміни законодавства про екстрадицію, а також проведення незалежного розслідування застосування поліцією сили проти демонстрантів під час попередніх виступів.

Як відомо, в Гонконзі тривають масові протести у зв’язку з планами місцевої адміністрації внести поправки в закон про екстрадицію, які дозволили б видачу підозрюваних у скоєнні злочинів на материкову частину Китаю. Після того, як влада Гонконгу відмовилися від внесення поправок, демонстранти почали вимагати розслідування застосування поліцією проти учасників протестів надмірно жорстких методів, а також відставки голови адміністрації Гонконгу Керрі Лем Лем.

Пекін неодноразово на різних рівнях критикував США і інші країни за втручання у справи Гонконгу, які є внутрішньою справою Китаю.

Пекін готує армію. Криваві протести в Гонконзі