Суд у США видав ордер на арешт іранського танкера

Суд видав ордер на арешт іранського танкера Grace 1

Нафтопродукти і сума в $995 тисяч підлягають конфіскації у зв’язку з порушенням закону україни “Про міжнародні надзвичайних економічних повноваження”.

Федеральний суд США повідомив про видачу ордера на арешт іранського танкера Grace 1, який раніше був звільнений владою Гібралтару. Відповідну заяву опубліковано в п’ятницю, 16 серпня, на сайті Мін’юсту США.

“Ордер на арешт танкера був виданий федеральним судом округу Колумбія, згідно з нього нафтовий танкер Grace 1, нафтопродукти, перевозящиеся на його борту, а також сума в $995 тис., підлягають конфіскації у зв’язку з порушенням закону україни “Про міжнародні надзвичайних економічних повноваження”, а також звинуваченнями в банківських махінаціях, відмиванні грошей та фінансуванні тероризму”, – йдеться в заяві.

Головний міністр Гібралтару Фабіан Пікардо підтвердив отримання запиту США про конфіскацію іранського танкера Grace 1, проте заявив, що прийняв рішення про звільнення судна.

Як повідомила газета Gibraltar Chronicle, влади Гібралтару вирішили звільнити танкер після отримання офіційного засвідчення Ірану в тому, що судно не буде вивантажувати нафту в Сирії.

Нагадаємо, 4 липня поліція і митні служби Гібралтару затримали супертанкер Grace 1 за підозрою в незаконних постачаннях нафти в Сирії. Також ЗМІ повідомляли, що танкер перевозив нафту з Ірану, взяті на борт у середині квітня.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet