Шість країн ЄС готові прийняти 147 біженців з судна Open Arms

Шість країн ЄС готові прийняти 147 мігрантів, які знаходяться біля берегів Італії

Висадка мігрантів на берег була неможлива із-за заборони італійської влади.

Прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте 15 серпня повідомив віце-прем’єру Маттео Сальвини, що шість країн Євросоюзу готові прийняти 147 нелегальних іммігрантів з судна Open Arms.

“Франція, Німеччина, Румунія, Португалія, Іспанія та Люксембург тільки що мені повідомили, що готові прийняти мігрантів”, – наголошується у листі, який Конте направив Сальвіні.

“Європейська комісія, а також деякі європейські лідери завжди простягали нам руку допомоги, щоб прийняти рішення в надзвичайних ситуаціях, і настав час рухатися у напрямку спільного рішення щодо мігрантів, інакше Італія виявиться одна в ситуації, яка все більше виходить з-під контролю”, – відзначає італійський прем’єр.

При цьому Конте підкреслив, що Італія хоче захищати свої національні інтереси через те, що саме в цю країну направляються потоки мігрантів з країн Африки та Близького Сходу.

Судно іспанської неурядової організації Open Arms з 147 мігрантами на борту знаходилося недалеко від італійського острова Лампедуза протягом майже двох тижнів. Висадка мігрантів на берег була неможлива із-за заборони італійської влади.

Нагадаємо, раніше актор Річард Гір доставив продукти на судно з мігрантами.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Наплив мігрантів в Європу

Мігрант з Іраку погрожував підпалити себе у Ватикані

Глава МВС Італії розкритикував Річарда Гіра

ЄС виділив 127 млн євро для сирійських біженців у Туреччині

Євросоюз розробить нову міграційну політику

Італія відмовилася прийняти судно з мігрантами 135