Непал посилює вимоги до охочих піднятися на Еверест

Непал має намір посилити вимоги до охочих підкорити Еверест

Альпіністи повинні мати за плечима успішний підкорення вершини в 6500 метрів, якщо вони хочуть піднятися на пік, абсолютна висота якого становить 8848 метрів.

Спецкомісія, сформована урядом Непалу після невдалого альпіністського сезону, вирішила посилити вимоги до охочих піднятися на Еверест. Тепер потенційним підкорювачів вершини доведеться платити більше і надавати більше довідок, повідомляє Associated press.

Як випливає з доповіді комісії, альпіністи повинні мати за плечима успішний підкорення вершини в 6500 метрів, якщо вони хочуть піднятися на пік, абсолютна висота якого становить 8848 метрів. Намагатися піднятися на нього можна буде тільки в супроводі досвідченого провідника.

Раніше влада Непалу піддалися критиці за те, що умови сходження на Еверест щодо м’які: фактично спробувати може кожен, хто заплатить $11 тисяч. Комісія пропонує збільшити цю суму до $35 тисяч.

Нагадаємо, тільки за весняний альпіністський сезон цього року при сходженні на Еверест загинули 11 осіб.

Раніше повідомлялося про сімох загиблих альпинистах на Евересті за останній тиждень. Всього з початку 2019 року на Евересті загинули 17 осіб.

Непалець встановив світовий рекорд по сходжень на Еверест

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet