На Трампа подали в суд 13 штатів

На Трампа масово подають позови

Обурення викликало нове правило, яке ускладнює легальним мігрантам в’їзд на територію США.

Генпрокурор Вашингтона Роберт Фергюсон а також 13 штатів подали в середу, 14 серпня, позов на адміністрацію Трампа з-за нового правила, що розширює можливості уряду забороняти в’їзд або Green Card легальних іммігрантів, повідомляє The Hill.

“Штати подають позов проти міністерства національної безпеки через нового правила, що розширює можливості уряду забороняти в’їзд або Green Card легальних іммігрантів на основі використання державних послуг, таких як талони на їжу і Medicaid”, – йдеться в повідомленні.

Фергюсон заявив, що це правило є незаконним, оскільки воно змінює “колишнє значення терміна “державна відповідальність”, аргументуючи це тим, що нововведення порушує Закон про імміграцію та громадянство.

Позов також підтримав губернатор Вашингтона Джей Инсли.

“Вашингтон завжди буде підтримувати іммігрантів, і ніякі дії з боку адміністрації Трампа, ні справами, словами, не зможуть це змінити”, – сказав Инсли.

Не для бідних. США посилили отримання грін-карт

Як повідомлялося, адміністрація президента Трампа вводить нові правила, які можуть ускладнити отримання легального статусу в США для деяких категорій іммігрантів. Вони набирають чинності 15 жовтня.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet