Трамп закликав Китай бути гуманним до Гонконгу

Президент США Дональд Трамп

Американський лідер упевнений, що Сі Цзіньпін може швидко і гуманно вирішити проблему Гонконгу.

Президент США Дональд Трамп заявив, що до досягнення домовленостей з США з торгівлі Китай повинен проявити гуманність до Гонконгу. Про це він написав у Twitter 15 серпня.

“Мільйони робочих місць скорочуються в Китаї на користь країн, щодо яких не введені мита. Тисячі компаній йдуть. Звичайно, Китай хоче домовитися. Нехай спочатку будуть по-людськи працювати з Гонконгом!” − зазначив американський лідер.

Також президент США висловив упевненість, що голова КНР Сі Цзіньпін може вирішити ситуацію з Гонконгом “швидко і гуманно”.

“Я знаю президента Сі Цзіньпіна дуже добре. Він прекрасний лідер, який дуже сильно поважає свій народ. Він також хороша людина в “жорстких справах”. У мене немає ніяких сумнівів, що якщо президент Сі (Цзіньпін) хоче швидко і гуманно вирішити проблему Гонконгу, він може зробити це”, − підкреслив Трамп.

Раніше президент США заявив, що за даними американської розвідки, китайські влади переміщують війська на кордоні з Гонконгом, і закликав усіх до спокою.

Пекін неодноразово на різних рівнях критикував США і інші країни за втручання у справи Гонконгу, які є внутрішньою справою Китаю.

Китай не дозволив двом військовим кораблям США зайти в Гонконг

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet