В Японії через спеку загинули 23 людини за тиждень

Діти в Токіо рятуються від спеки у фонтані

Високі температури повітря в Японії можуть зберігатися протягом ще близько двох тижнів.

Не менше 23 людей загинули і ще понад 12,7 тисячі потрапили до лікарні з-за усталеною майже на всій території Японії спеки. Про це повідомляє РИА Новости з посиланням на дані Головного пожежного управління країни.

Статистика наводиться за період з 5 по 11 серпня. У загальній складності було госпіталізовано 12 751 чоловік. Найбільшу кількість постраждалих зафіксовано в японській столиці Токіо – тут у лікарні були доставлені 1,46 тисячі осіб, а також у префектурах Саїтама (977 осіб) і Осака (897 осіб).

Головною причиною стали високі температури після дуже прохолодних за японськими мірками червня та першої половини липня. У деяких районах країни стовпчик термометра піднімався вище 39 градусів.

Експерти попереджають, що високі температури в Японії можуть зберігатися протягом ще близько двох тижнів, у зв’язку з цим закликають людей користуватися кондиціонерами і намагатися не перебувати тривалий час на вулиці, а також постійно пити воду.

Кількість постраждалих перевищує позначку в 10 тисяч осіб третій тиждень поспіль. Метеорологи попереджають, що в найближчі кілька днів на великій території Японії збережеться спекотна погода. Разом з цим південні райони Японії будуть у владі тайфуну Кроса, який, як очікується, принесе в регіон зливові дощі і штормові вітри. Температура у південних і південно-західних районах не буде перевищувати 30 градусів, однак до кінця тижня знову підніметься ближче до 35.

Нагадаємо, в період з 29 липня по 4 серпня в Японії від спеки померли 57 осіб, госпіталізація знадобилася 18 347 людям. Кількість постраждалих за тиждень, пов’язаних зі спекою, виявилося другим з 2008 року, коли почалася вестися така статистика.

В минулому році з-за сильної спеки і рекордно високих температур в Японії загинули більше 150 осіб, кілька десятків тисяч потрапили до лікарень.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet