Пакистан попросив проведення засідання Радбезу ООН по Кашмір

Пакистан попросив термінову зустріч РБ ООН із-за ситуації з Кашміром

Якщо Індія вирішить знову вдатися до використання сили, Пакистан буде змушений відповісти в цілях самооборони, використовуючи всі свої можливості.

Пакистан попросив проведення засідання Ради Безпеки ООН у зв’язку з рішенням Індії скасувати особливий конституційний статус штату Джамму і Кашмір. Про це повідомило агентство Reuters з посиланням на лист міністра закордонних справ Пакистану Шах Мехмуда Куреші.

“Якщо Індія вирішить знову вдатися до використання сили, Пакистан буде змушений відповісти в цілях самооборони, використовуючи всі свої можливості”, – зазначив Куреші в листі, вказавши, що Пакистан запитує проведення зустрічі Радбезу ООН “з урахуванням небезпечних наслідків дій Індії”.

Міністр закордонних справ Польщі, яка головує в РБ ООН у серпні, Яцек Чапутович підтвердив журналістам факт отримання листа. Він також заявив, що РБ ООН “обговорить це питання і ухвалить відповідне рішення”.

Нагадаємо, 5 серпня уряд Індії вирішив позбавити штат Джамму і Кашмір особливого статусу. Уряд країни початок перекидання тисячі військових в цей регіон.

У відповідь на це Пакистан знизив рівень дипломатичних відносин з Індією. Також комітет нацбезпеки Пакистану ухвалив переглянути всі двосторонні домовленості з Індією.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet