Байден обіцяє зробити Україну світовим пріоритетом

Байден під час виступу у Верховній Раді

Претенденти на пост кандидата в президенти США від Демократичної партії відповіли на питання про політику щодо України і Росії.

Претендент на посаду президента США від Демократичної партії Джозеф Байден обіцяє у разі перемоги на виборах до 2020 року зробити Україну пріоритетом міжнародної політики. Про це повідомляє Голос Америки.

Наголошується, що Рада з міжнародних відносин США опитав кандидатів від Демократичної партії про їх позиціях і, зокрема, у відношенні політики по Україні і Росії.

“Я зробив би Україну пріоритетом міжнародної політики”, – заявив Байден.

“У військовій сфері я надав допомогу від США у сфері безпеки, включаючи зброю, щоб посилити спроможність України захищатися. Я б розширив успішне навчання збройних сил України, розпочате адміністрацією Обами-Байдена”, – додав він.

“В економічній сфері я працював би над збільшенням прямих західних інвестицій і підтримував би енергетичну незалежність України від Росії, особливо коли Північний потік 2 буде побудований в цьому році, що значно завадить доступу України до російського газу”, – сказав Байден.

Також демократ уточнив, що при ньому допомога США Україні надавалась лише за умови антикорупційних реформ, включаючи призначення дійсно незалежних антикорупційних прокурорів і судів”.

“Я підтримав би набагато більш потужну роль США разом з Францією і Німеччиною в переговорах з Росією. Щоб дипломатія працювала, нам потрібен більший важіль щодо Москви і це означає більш тісне співробітництво з європейськими партнерами і союзниками, щоб Росія платила велику ціну за війну, яка триває в Україні”, – заявив Байден.

“Наша стратегічна мета – підтримати еволюцію демократичної, єдиної, суверенної України і змусити Кремль платити ціну за постійні атаки на міжнародний порядок”, – додав він.

Закладену администарцией Барака Обымы політику щодо Росії також має намір дотримуватися іншої демократ Берні Сандерс.

Продовжувати політику санкцій щодо Росії мають намір і інші претенденти на пост президента США.

Нагадаємо, президентські вибори в США заплановано на 3 листопада 2020 року. До кампанії вже долучилися понад 20 кандидатів від Демократичної партії.

Згідно з даними опитування, проведеного 16 червня на замовлення телеканалу Fox News, головного конкурента Трампа – Байдена готові підтримати 49% виборців, а Трампа – 39%.

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Вибори в США

Трамп назвав головного суперника-демократа на виборах

З України передали Трампу компромат на Байдена – ЗМІ

Спецпрокурор Мюллер: Мою доповідь не виправдав Трампа

Ассанж втручався у вибори США, перебуваючи в посольстві Еквадору − ЗМІ

Виступ спецпрокурора Мюллера в Конгресі США перенесли