У Гонконзі другий день з-за протестів не працює аеропорт

Ghjntcne.obt dnjhjq ltzm ,kjrbhe.n hf,jne fahjgjhnf Ujzrjzuf

Адміністрація аеропорту не може нормалізувати роботу за антиурядових мітингів.

Аеропорт Гонконгу другий день поспіль призупинив реєстрацію пасажирів на всі рейси через які проходять на її території акцій протесту. Про це повідомляє Reuters з посиланням на заяву адміністрації аеропорту.

“Робота терміналів міжнародного аеропорту Гонконгу була серйозно порушена в результаті масового скупчення людей в аеропорту сьогодні”, – йдеться в с ообщении.

У зв’язку з цим були скасовані понад 300 авіарейсів.

Напередодні в залах скупчилися тисячі демонстрантів, змусивши адміністрацію аеропорту скасувати всі вилітають вечірні рейси. Планувалося нормалізувати роботу у вівторок вранці, однак зробити це поки не вдалося. Зокрема, десятки рейсів скасувала найбільша місцева авіакомпанія Cathay Pacific.

Тим часом, як повідомляє радіостанція RTHK, опозиційні сили у Гонконгу мають намір скликати найближчим неділю, 18 серпня, нову масштабну демонстрацію в центрі міста. Організатори акції з продемократичної організації “Громадянський фронт за права людини” розраховують, що вона приверне до 300 тисяч осіб.

Організатори повідомили про подання офіційної заявки на проведення ходи, влада поки не винесли рішення на цей рахунок.

Як відомо, в Гонконзі вже третій місяць не припиняються масові акції протесту. Їх першопричиною став законопроект про екстрадицію в КНР, який у результаті був відкладений, але не відкликаний остаточно. В останні два тижні протести супроводжуються постійними запеклими зіткненнями демонстрантів з поліцією.

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet