США відкладуть введення мит на китайські товари

Трамп не хоче митами псувати американцям Різдво

Вашингтон не буде вводити 10-відсоткові пошлини на низку китайських товарів до середини грудня.

США вирішили відкласти до середини грудня введення мита в розмірі 10% на деякі китайські товари. Про це йдеться у заяві офісу офіційного представника США на торгових переговорах з КНР Роберта Лайтхайзера у вівторок, 13 серпня.

“В рамках публічного обговорення та процесу слухань було ухвалено рішення відкласти введення мит до 15 грудня на деякі категорії товарів. До них відносяться, наприклад, мобільні телефони, ноутбуки, ігрові консолі, деякі іграшки, комп’ютерні монітори, деякі види одягу і взуття”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, американська адміністрація має намір виключити ряд категорій товарів із списку на введення 10-відсоткового мита на підставі міркувань, пов’язаних із захистом здоров’я та національної безпеки, говориться в документі.

У свою чергу, президент США Дональд Трамп заявив, що введення нових мит вирішили відкласти, щоб не завдати шкоди американським покупцям перед Різдвом.

За словами Трампа, США це “роблять для різдвяного періоду”, щоб уникнути негативного впливу на покупців у США.

Раніше Трамп повідомив, що з 1 вересня Вашингтон введе нові мита у розмірі 10% на товари з Китаю вартістю 300 мільярдів доларів.

Нагадаємо, США і Китай домовилися продовжити торгові переговори в вересні. Зустріч сторін в кінці липня завершилася передчасно.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet