США підтримають Brexit без угоди з ЄС − Болтон

Радник президента США Джон Болтон

Радник Трампа пообіцяв, що Вашингтон допоможе пом’якшити вихід Великобританії з Євросоюзу.

Радник президента США з нацбезпеки Джон Болтон заявив, що Вашингтон підтримає рішення Великобританії вийти з Євросоюзу без угоди з ЄС. Про це він повідомив у понеділок, 12 серпня, під час візиту в Лондон, пише Reuters.

“Якщо таким буде рішення британського уряду, то ми із задоволенням підтримаємо його”, − підкреслив Болтон.

У бесіді з британським прем’єр-міністром Борисом Джонсоном радник зазначив, що президент США Дональд Трамп “хоче бачити успішний вихід Британії з ЄС 31 жовтня”.

Також Болтон зазначив, що США відразу ж після Brexit будуть готові приступити до роботи над угодою про вільну торгівлю з Великобританією.

“Якщо таке рішення британського керівництва, ми його підтримаємо, ось що я намагаюся донести. Ми з вами”, − сказав Болтон журналістам після зустрічі з британським прем’єром.

Як вказує агентство, головне послання, яке в Лондон доставив Болтон, полягає в тому, що США допоможуть пом’якшити вихід Британії з ЄС, уклавши угоду про вільну торгівлю.

За словами радника Трампа, Лондон і Вашингтон зможуть домовитися про торговельній угоді в окремих секторах економіки, а більш складні питання вирішити пізніше.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet