Новий гіперзвукової двигун випробували в США

Двигун планують використовувати в гіперзвукових літальних апаратах. Механізм був розроблений за замовленням ВВС США.

Дослідницька лабораторія ВПС США провела стендові випробування гіперзвукового прямоточного повітряно-реактивного двигуна. Про це з посиланням на повідомлення лабораторії передає N+1 у вівторок, 13 серпня.

На основі випробуваної установки планується створювати нові двигуни для гіперзвукових літальних апаратів. Новий ГПВРД розробила американська компанія Northrop Grumman на замовлення ВПС США. Його випробування проводилися на протязі 9 місяців. Силова установка змогла розвинути тягу в 80 кілоньютонів, що стало рекордом за всю історію американських розробок гіперзвукових прямоточних двигунів.

Вказується також, що такі двигуни здатні працювати при швидкості польоту не менше 4-5 чисел Маха, а верхня межа швидкості гіперзвукового двигуна становить близько 24 чисел Маха.

У березні повідомлялося, що Агентство перспективних оборонних розробок Міноборони США (DARPA) уклало з американською компанією Raytheon контракт на розробку тактичного гіперзвукового планера.

В даний час розробкою гіперзвукового зброї, крім США, офіційно займаються Росія, Китай і Франція. Першою про розробку і швидкому прийнятті на озброєння подібної системи в 2018 році заявила Росія. Стверджується, що апарат, розроблений у рамках проекту «Авангард», зможе вражати цілі на швидкості понад 20 чисел Маха. Прийняти його на озброєння нібито планують до кінця 2019 року.

Нагадаємо, що раніше США закуповують зброї на два трильйони доларів.

Ракета-м’ясорубка. Секретна зброя армії США

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet