Заради екології: університет в Лондоні перестане продавати бургери

Таким чином ВИШУ приєднався до боротьби зі змінами клімату. Крім цього, в закладі збільшать кількість студентів, які вивчають проблеми навколишнього середовища.

Університет у Лондоні, Великобританія, більше не буде продавати гамбургери: так в навчальному закладі планують боротися з глобальним потеплінням. Про це повідомляє ВВС в понеділок, 12 серпня.

Голдсмитс, університет Лондона, знімає з продажу всі продукти з яловичини і буде стягувати збір у розмірі 10 пенсів з води в пляшках і одноразових пластикових стаканчиків.

Університет також планує встановити більше сонячних панелей в своєму містечку в районі Нью-Крос на південному сході Лондона і як можна швидше перейти на 100-відсоткові постачання екологічно чистої енергії.

Університет виробляє близько 3,7 млн кг вуглецю на рік, але сподівається стати вуглецево-нейтральним до 2025 року.

Також університет спробує збільшити кількість студентів, що вивчають зміни клімату.

Вчені кажуть, що яловичина завдає більше шкоди навколишньому середовищу, оскільки корови виробляють більше метану і вимагають більше землі і води, ніж інший домашню худобу.

Нагадаємо, що раніше рекордна спека була зафіксована відразу в декількох країнах Європи. Стовпчики термометра місцями перевищили 42 градуси.

Також учені підрахували, що за останні 46 років темпи танення льодів в Гренландії збільшилися в шість разів.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet