У США підрахували збитки від штормів і повеней

Збитки від штормів і повеней у США за півроку склав $1,2 млрд

Мова йде про збитки автомобільним дорогам, мостам, підприємств комунального обслуговування, гідротехнічним спорудам, будівлям держустанов і громадським паркам.

Економічний збиток, нанесений штормами і повенями інфраструктурі 24 американських штатів за першу половину 2019 року, склав $1,2 млрд. Про це повідомило агентство Associated Press.

Агентство розглядало завданий стихійними лихами шкоди автомобільним дорогам, мостам, підприємств комунального обслуговування, гідротехнічним спорудам, будівлям держустанов і громадським паркам.

Як зазначається сума в $1,2 млрд може найближчим часом зрости у зв’язку з тим, що ряд штатів поки не завершив процедуру оцінки наслідків ударів стихії. Мова йде, наприклад, про владу штату Луїзіана, постраждалого від тропічного шторму “Баррі”. При цьому федеральний уряд надасть фінансову допомогу, яка покриє більшу частину понесених збитків.

Найбільший збиток від ударів стихії було завдано інфраструктурі Небраски. Наслідки повеней в штаті в період з 9 березня по 1 квітня призвели до збитків на загальну суму в $435,9 млн. При цьому влада Небраски досі не завершили оцінку збитку, нанесеного в результаті стихійних лих в період з квітня по липень.

Повені в штаті Айова з 12 березня по 15 червня, як зазначає AP, призвели до пошкоджень інфраструктури на суму в $132,7 млн. Шторми, повені і зсуви в Каліфорнії з лютого по березень завдали збитків на майже $102 млн.

Раніше президент США Дональд Трамп оголосив режим надзвичайної ситуації в Луїзіані через наближення урагану Баррі.

У США шторм Баррі переріс в ураган

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet