У чеському ресторані почали штрафувати за недоїдений обід

Відвідувачі можуть брати зі шведського столу страви в необмеженій кількості, однак, штраф за залишки їжі на тарілці складе половину вартості обіду.

Ресторан у чеському містечку Добромержице, що працює за принципом “їж, скільки хочеш”, почав штрафувати клієнтів за недбале ставлення до їжі. Про це в неділю, 11 серпня, повідомляє Vinegret.cz.

“Шведський стіл у ресторані працює лише в обід. Вибір страв небагатий – кілька видів м’яса і гарнірів. Відвідувачі платять 97 крон за вхід, а далі можуть їсти все що завгодно в необмеженій кількості. Після трапези тарілку треба віднести на кухню, і, якщо на ній щось залишиться, гостя попросять доплатити 50 крон”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що інформація про такому порядку розміщена на вході в ресторан, а також безпосередньо в залі.

Чеська торгова інспекція не знайшла в цій практиці нічого протизаконного. Там зазначили, що ресторан повинен наочно і доступно інформувати споживачів про діючих правилах. Оскільки це було зроблено, претензій у перевірочного органу бути не може.

Разом з тим в інспекції зазначили: якщо клієнт відмовиться платити штраф за недоїдену їжу, то ресторан може домагатися виплати єдиним шляхом – через суд.

Раніше повідомлялося, що в Норвегії відкрили перший в Європі підводний ресторан. Клієнти входять в ресторан з берега через прохід з дерев’яними панелями і спускаються по довгій дубовій сходах.

А в ресторані Дніпра знайшли 18 змій. Їх виявили співробітники ресторану на відкритій території закладу.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet