Дружина прем’єра Великобританії вперше розповіла про боротьбу з раком

Дружина Бориса Джонсона розповіла про свою боротьбу з раком

Марина Уілер цього літа перенесла три операції по видаленню діагностованої у неї на початку року пухлини шийки матки.

Дружина глави уряду Великобританії Бориса Джонсона Марина Уілер, з якою прем’єр-міністр зараз перебуває в процесі розлучення, вперше розповіла про свою боротьбу з раком.

У своїй статті, опублікованій 11 серпня газетою The Sunday Times, Уілер пише, що цього літа перенесла три операції по видаленню діагностованої у неї на початку року пухлини шийки матки.

За словами Уілер, яка є відомою правозахисницею і письменницею, через який став для неї несподіванкою діагнозу вона була змушена скасувати давно заплановану поїздку в Росію. При цьому лікування пройшло успішно, а аналізи показали, що пухлина не встигла поширитися.

Уілер використовувала свою історію, щоб звернути увагу британок на те, як важливо регулярно проходити обстеження на наявність ознак онкологічних захворювань.

Як пише The Sunday Times, число мешканок королівства, які не приходять на призначені прийоми до своїх лікарів для регулярної здачі цитологічних аналізів, зараз досяг 20-річного максимуму.

Уілер і Джонсон, які прожили в шлюбі 25 років і стали батьками чотирьох дітей, оголосили про майбутнє розставання у вересні минулого року.

Бориса Джонсона з-за зради кинула дружина

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet