Євросоюз відповів на нові ракетні випробування КНДР

У ЄС чекають, що КНДР буде утримуватися від будь-яких подальших провокацій

Європейський Союз відреагував на п’яті за останні тижні ракетні випробування Північної Кореї.

Північна Корея своїми ракетними випробуваннями підриває міжнародну роботу по встановленню міцного миру і безпеки на Корейському півострові. Про це йдеться в заяві прес-секретаря зовнішньополітичної служби ЄС, оприлюдненій у суботу, 10 серпня, передає Європейська правда.

“Запуском двох балістичних ракет малої дальності, який є вже п’ятим подібним випробуванням за останні тижні, КНДР продовжує підривати міжнародну роботу по зміцненню довіри і встановлення міцного миру і безпеки на Корейському півострові, вільний від ядерної зброї”, – йдеться в заяві.

У ЄС чекають, що КНДР буде утримуватися від будь-яких подальших провокацій і повністю виконувати свої міжнародні зобов’язання, визначені в численних резолюціях Ради безпеки ООН.

“Вкрай важливо, щоб КНДР зробила конкретні і заслуговуючі довіри кроки до повного і безповоротного відмови від своїх програм в області ядерної зброї, зброї масового знищення та балістичних ракет”, – додала прес-секретар.

ЄС твердо переконаний в тому, що дипломатичний процес повинен тривати і розвиватися.”Ми очікуємо, що КНДР швидко відновить переговори на робочому рівні з Сполученими Штатами, як це було узгоджено на зустрічі в демілітаризованій зоні 30 червня, і створить сприятливі умови для конструктивних і стійких переговорів”, – йдеться в заяві.

Напередодні повідомлялося, що Північна Корея запустила дві ракети невстановленого типу в Японське море.

Нагадаємо, 6 серпня КНДР здійснила запуск нових керованих ракет під особистим керівництвом лідера країни Кім Чен Ина.

КНДР звинуватила США і Південну Корею в порушенні домовленостей

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet