У Флориді запобігли масову стрілянину в супермаркеті

Поліція США попередила теракт

Хлопця затримали після того, як він попередив у соцмережі про те, що скоро отримає назад свою штурмову гвинтівку AR-15, і порадив “не ходити в Walmart на наступному тижні”.

Поліція американського штату Флорида заарештувала 26-річного Річарда Клейтона, який погрожував влаштувати стрілянину в магазині Walmart, повідомляє американський телеканал АВС.

“Як здається, Клейтон вірив в ідеологію переваги білої раси, і він неодноразово залишав загрози в Facebook, використовуючи фейкові акаунти”, – заявили в департаменті законодавчого нагляду штату.

Арешт був проведений ще 9 серпня після того, як 6 серпня Клейтон попередив у соцмережі про те, що скоро отримає назад свою штурмову гвинтівку AR-15, і порадив “не ходити в Walmart на наступному тижні”.

Арешт став частиною загальнонаціональної кампанії в США по реагуванню на погрози з боку білих расистів.

Нагадаємо, 3 серпня озброєний гвинтівкою чоловік відкрив стрілянину в магазині Walmart в розташованому поблизу американо-мексиканського кордону місті Ель-Пасо в Техасі, убивши 20 осіб і поранивши 26, після чого здався поліції.

Крім того, в американському місті Дейтон, штат Огайо, сталася стрілянина. Загинули 10 осіб. За даними очевидців, чоловік відкрив стрілянину після того, як його не пустили в зал.