Королева розчарована британськими політиками – ЗМІ

Королеві не подобається, як керують країною

Згідно традиції британський монарх не бере участь в політичному житті країни і утримується від будь-яких публічних коментарів щодо спірних питань, що знаходяться в компетенції уряду.

 

Королева Британії Єлизавета II скаржилася на нездатність політиків керувати державою, повідомляє The Times з посиланням на джерело в королівському оточенні.

Відзначається, що королева висловила таку думку на закритому заході незабаром після відставки Девіда Кемерона після референдуму про Brexit.

Джерело стверджує, що з тієї пори, розчарування королеви тільки зросла.

“Я думаю, що вона дуже стурбована. Я чув, як вона говорила про своє розчарування у нинішньому політичному класі і його нездатності правильно управляти”, – сказав співрозмовник видання.

Досі королівська сім’я трималася відсторонено і не висловлювала ніяких поглядів на ситуацію з Brexit.

Згідно традиції, традиції британський монарх не бере участь в політичному житті країни і утримується від будь-яких публічних коментарів щодо спірних питань, що знаходяться в компетенції уряду.

Раніше стало відомо, що депутати з числа консерваторів, які відступають від лінії партії, а також опозиційні лейбористи планують закликати королеву втрутитися, якщо прем’єр Борис Джонсон відмовиться піти у відставку після оголошення йому вотуму недовіри.

Нагадаємо, що королева Великобританії Єлизавета II 24 липня призначила Бориса Джонсона прем’єр-міністром країни. Також королева доручила йому сформувати уряд.