Борис Джонсон збільшить британські в’язниці на 10 тисяч місць

На розширення пенітенціарної системи Великобританії виділять 2,5 мільярдів фунтів стерлінгів.

Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон хоче створити нові 10 тисяч місць у в’язницях, збільшивши їх фінансування, а також посилити покарання для злочинців, які вчинили тяжкі діяння на сексуальному ґрунті або з застосуванням насильства. Про це Джонсон пише у своїй колонці для британського видання The Mail.

За словами Джонсона, міністр фінансів Саджида Джавід готовий виділити до 2,5 мільярдів фунтів стерлінгів (2,66 млрд євро) на створення додаткових місць у британських пенітенціарних установах.

Джонсон закликає поліцію до більш жорсткої боротьби з криміналом, розширивши для цього її повноваження. “Сьогодні я заявляю, що у всіх 43-х поліцейських відомствах в Англії та Уельсі ми ясно даємо зрозуміти: поліція може і повинна застосовувати силу, проводячи перевірки підозрілих осіб”, – наголошується в тексті.

З цією метою ще 8000 співробітників поліції будуть наділені повноваженнями затримувати та обшукувати підозрюваних. “Потрібно суворіше ставитися до злочинів. Це означає, що потрібно бути суворим по відношенню до злочинців”, – пише Борис Джонсон.

Джонсон зайняв пост прем’єр-міністра 24 липня і відразу взяв курс на явну конфронтацію з Брюсселем, назвавши підготовку до жорсткого “Брекзиту” “найвищим пріоритетом” Лондона.

Спочатку Великобританія планувала вийти зі складу Євросоюзу 29 березня, але до цього терміну так і не визначилася з планом “Брекзита”. У квітні 27 країн-членів ЄС на позачерговому саміті в Брюсселі домовилися надати Лондону відстрочку до 31 жовтня.

Джонсон також повісив на стіну годинник зворотного відліку Brexit.

Джерело: Російська служба DW

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet