ЗАМІСТЬ РЕСТОРАНУ ВИПУСКНИКИ З ВОЛИНСЬКОГО СЕЛА ПОЇХАЛИ У ЄГИПЕТ

Оригінально попрощатися зі школою вирішили одинадцятикласники із віддаленого волинського села – замість традиційного балу вони помандрували до Єгипту.

Випускники з Тоболів нещодавно повернулися з Єгипту. Замість суконь та смокінгів вони обрали пісок та море.

«Вдягнути довге плаття, зробити зачіску можна і на весілля, і на день народження, та можна й просто так», – розповідає випускниця Ілона Приходько.

Оригінально відсвяткувати випускний вирішили одноголосно ще рік тому. Щоправда, куди саме поїдуть, не знали. У селі від такої затії їх усіляко відмовляли.

«Дуже багато хто казав, що закордон поїхати можна будь-коли, а випускний лише раз. Але в нас також був випускний. Тільки не в Україні, а закордоном», – каже ще одна випускниця Карина Солов’янчик.

У Єгипті вони каталися на квадроциклах, з’їжджали з водних гірок. Дівчата багато фотографувалися, а хлопці тим часом єгиптян привчали до спорту.

«Єгиптяни зі спортом не дуже дружать, у них халатне відношення до спорту», – зазначає випускник Максим Приходько.

Клас маленький – усього дев’ятеро учнів. Батьки підрахували, на святкування та одяг для кожного треба як мінімум дванадцять тисяч. Єгипет обійшовся у таку ж суму. Але замість одного дня – було аж сім. Діти лише шкодують, що вирушити з ними не вдалося улюбленій вчительці, яка теж закордоном досі не була.

«Така мрія є і надіюся, що десь попаду. Я завжди сприймаю те, що вони хочуть. Мені теж до вподоби їхні бажання», – підкреслила вчителька Світлана Кратік.

Уже скоро випускники роз’їдуться навчатися. Та вже наступного літа хочуть разом влаштувати нову мандрівку.

До слова, випускники з луцьких гімназій № 4 і № 18 теж замість святкових гулянь поїхали за кордон.