У Росії сильне загострення: терміново по тривозі підняті всі війська.

Про це повідомив глава оборонного відомства РФ Сергій Шойгу, повідомляють Россмо.

“Сьогодні відповідно до рішення Верховного головнокомандуючого Збройними силами РФ розпочато раптова перевірка військ і сил Центрального військового округу”, – заявив Шойгу на нараді з керівним складом Збройних сил Росії.

Він повідомив, що о 06:00 мск в повному складі наводяться в вищу бойову готовність органи військового управління Центрального військового округу, частина військ і сил Південного і Східного військових округів, окремі з’єднання ВДВ, далекої і військово-транспортної авіації. Також будуть перевіряти окремі сполуки центрального підпорядкування.

“Будуть відпрацьовані завдання посилення охорони важливих державних і військових об’єктів, протиповітряної оборони, припинення терористичних загроз, знищення незаконних збройних формувань та інших деструктивних військових сил”, – повідомив Шойгу.

Він також зазначив, що раптова перевірка військ Центрального військового округу буде здійснюватися з 24 по 28 червня, проведуть близько 50 навчань на 35 полігонах.

“Даний захід направлено на оцінку здатності збройних сил забезпечити військову безпеку в Центрально-Азіатському регіоні, де зберігаються серйозні загрози терористичного характеру”, – сказав Шойгу.

За його словами, додаткової метою заходу стане “визначення ступеня підготовленості військ і сил до участі в майбутньому найважливішому навчальному заході цього року – стратегічних командно-штабних навчаннях” Центр-2019 “.